PayU Donations (1.3.0) - en to hy translation catalogue (7 entries)

en: Status
hy: Կարգավիճակ

en: Description
hy: Նկարագրություն

en: Currency
hy: Արժույթ

en: View
hy: Դիտել

en: Updated
hy: Թարմացվել է

en: Created
hy: Ստեղծվել է

en: Authored on
hy: Ստեղծվել է
