PayU Donations (1.3.0) - en to is translation catalogue (9 entries)

en: Status
is: Staða

en: Description
is: Lýsing

en: Currency
is: Gjaldmiðill

en: View
is: Skoða

en: Updated
is: Uppfært

en: ID
is: Kenni

en: Created
is: Stofnað

en: Amount
is: Upphæð

en: Payment
is: Greiðslumáti
