PayU Donations (1.3.0) - en to it translation catalogue (12 entries)

en: Status
it: Stato

en: Description
it: Descrizione

en: Currency
it: Valuta

en: View
it: Visualizza

en: Updated
it: Aggiornato

en: Created
it: Creato

en: Amount
it: Importo

en: Payment
it: Pagamento

en: Authored on
it: Creato il

en: Production
it: Produzione

en: Changed
it: Modificato

en: Remote ID
it: ID remoto
