PayU Donations (1.3.0) - en to ka translation catalogue (5 entries)

en: Status
ka: სტატუსი

en: Description
ka: აღწერა

en: Updated
ka: განახლებულია

en: Created
ka: შექმნილია

en: Authored on
ka: დაიწერა
