PayU Donations (1.3.0) - en to kk translation catalogue (6 entries)

en: Status
kk: Жағдайы

en: Description
kk: Сипаттама

en: View
kk: Қарау

en: Created
kk: Құрылған

en: Authored on
kk: Уақыты

en: Sandbox
kk: Құмсалғыш
