PayU Donations (1.3.0) - en to ku translation catalogue (6 entries)

en: Status
ku: ڕەوش

en: Description
ku: دەربارە

en: View
ku: پیشاندان

en: Updated
ku: نوێکراوەتەوە

en: Created
ku: درووستکراوە

en: Authored on
ku: بڵاوکراوەتەوە لە
