PayU Donations (1.3.0) - en to ml translation catalogue (5 entries)

en: Status
ml: സ്ഥിതി

en: Description
ml: വിവരണം

en: Currency
ml: കറൻസി

en: View
ml: കാഴ്ച്ച

en: Authored on
ml: എഴുതിയ സമയം
