PayU Donations (1.3.0) - en to oc translation catalogue (12 entries)

en: Status
oc: Estatut

en: Description
oc: Descripcion

en: Currency
oc: Devisa

en: View
oc: Veire

en: Updated
oc: Mes a jorn

en: ID
oc: Identificant (ID)

en: Created
oc: Creat(ada)

en: Amount
oc: Montant

en: Payment
oc: Pagament

en: Authored on
oc: Redigit lo

en: Donation
oc: Don

en: Changed
oc: Modificat
