PayU Donations (1.3.0) - en to pl translation catalogue (12 entries)

en: Description
pl: Opis

en: Currency
pl: Waluta

en: View
pl: Widok

en: Updated
pl: Uaktualniono

en: Created
pl: Utworzono

en: Amount
pl: Ilość

en: Payment
pl: Płatność

en: Authored on
pl: Data dodania

en: Production
pl: Produkcja

en: Changed
pl: Zmieniono

en: Remote ID
pl: Zdalne ID

en: Payment description
pl: Opis płatności
