PayU Donations (1.3.0) - en to ps translation catalogue (5 entries)

en: Status
ps: حالت

en: Description
ps: سپړنه

en: View
ps: ليد

en: Updated
ps: اوسمهالیز شو

en: ID
ps: پېژند
