PayU Donations (1.3.0) - en to sr translation catalogue (6 entries)

en: Status
sr: Статус

en: Description
sr: Опис

en: View
sr: Преглед

en: ID
sr: ИД

en: Created
sr: Направљено

en: Changed
sr: Промењен
