PayU Donations (1.3.0) - en to te translation catalogue (5 entries)

en: Status
te: స్థితి

en: Description
te: వివరణ

en: Currency
te: ద్రవ్యం

en: View
te: చూడు

en: Created
te: సృష్టితం
