PayU Donations (1.3.0) - en to ur translation catalogue (6 entries)

en: Status
ur: حالت

en: Description
ur: وضاحت

en: Currency
ur: کرنسی

en: View
ur: مشاہدہ کریں

en: ID
ur: شناخت

en: Authored on
ur: تصنیف بر
