Paragraphs Bundles Import (1.0.0) - en to am translation catalogue (9 entries)

en: Type
am: ዓይነት

en: Edit
am: አርትእ

en: Parent
am: ወላጅ

en: Import
am: አስመጣ

en: Label
am: መሰየሚያ

en: ID
am: አይዲ

en: Filter
am: ማጣሪያ

en: Promoted to front page
am: ወደ ፊተኛው ገጽ የተሸጋገረ

en: Tabs
am: ትሮች
