Paragraphs Bundles Import (1.0.0) - en to ca translation catalogue (17 entries)

en: Slideshow
ca: Presentació

en: Type
ca: Tipus

en: On
ca: Actiu

en: Edit
ca: Edita

en: Reset
ca: Reinicialitza

en: Parent
ca: Pare

en: Import
ca: Importa

en: Label
ca: Etiqueta

en: CSV File
ca: Fitxer CSV

en: Off
ca: Inactiu

en: Filter
ca: Filtra

en: Promoted to front page
ca: Promogut a la portada

en: Delete Selected
ca: Elimina la selecció

en: Content Type
ca: Tipus de contingut

en: Tabs
ca: Pestanyes

en: - Select -
ca: - Selecciona -

en: - All -
ca: - Tot -
