Paragraphs Bundles Import (1.0.0) - en to cy translation catalogue (10 entries)

en: Slideshow
cy: Sioe Sleidiau

en: Type
cy: Math

en: On
cy: Ymlaen

en: Edit
cy: Golygu

en: Reset
cy: Ailosod

en: Parent
cy: Rhiant

en: Import
cy: Mewnfudo

en: Off
cy: I ffwrdd

en: Filter
cy: Hidlydd

en: Promoted to front page
cy: Hyrwyddo i dudalen blaen
