Paragraphs Bundles Import (1.0.0) - en to dz translation catalogue (8 entries)

en: Slideshow
dz: བཤུད་བརྙན།

en: Type
dz: དབྱེ་བ།

en: Edit
dz: ཞུན་དག་འབད་

en: Reset
dz: སླར་སྒྲིག

en: Parent
dz: རྩ་ལག།

en: Import
dz: ནང་འདྲེན་འབད་

en: Filter
dz: ཚགས་མ།

en: Promoted to front page
dz: ཤོག་ལེབ་དང་པའི་ནང་ཡར་བསྐྱེད་འབད་ནུག་
