Paragraphs Bundles Import (1.0.0) - en to el translation catalogue (16 entries)

en: Type
el: Τύπος

en: On
el: Ανοικτό

en: Edit
el: Επεξεργασία

en: Reset
el: Επαναφορά

en: Parent
el: Γονέας

en: Import
el: Εισαγωγή

en: Label
el: Ετικέτα

en: Off
el: Κλειστό

en: Filter
el: Φίλτρο

en: Promoted to front page
el: Προβιβασμένο στην πρώτη σελίδα

en: Delete Selected
el: Διαγραφή επιλεγμένων

en: Content Type
el: Τύπος περιεχομένου

en: Tabs
el: Καρτέλες

en: - Select -
el: - Επιλέξτε -

en: Target
el: Στόχος

en: - All -
el: - Όλα -
