Paragraphs Bundles Import (1.0.0) - en to fil translation catalogue (7 entries)

en: Type
fil: Uri

en: Edit
fil: Wastuhin

en: Reset
fil: Ibalik sa pamantayan

en: Import
fil: Angkatin

en: Filter
fil: Salain

en: Promoted to front page
fil: Itinaas sa unang pahina

en: - Select -
fil: - Pumili -
