Paragraphs Bundles Import (1.0.0) - en to hi translation catalogue (15 entries)

en: Slideshow
hi: स्लाइड शो

en: Type
hi: प्रकार

en: On
hi: चालू

en: Edit
hi: संपादित करें

en: Reset
hi: दोबारा से स्थापित करें|

en: Parent
hi: मूल जनक

en: Import
hi: आयात करें

en: Label
hi: लेबल

en: ID
hi: आईडी

en: Off
hi: बंद

en: Filter
hi: फिल्टर

en: Promoted to front page
hi: पहले पृष्ठ पर भेज दिया है |

en: Tabs
hi: टैब्स

en: - Select -
hi: - चुनें -

en: - All -
hi: -सभी-
