Paragraphs Bundles Import (1.0.0) - en to hu translation catalogue (20 entries)

en: Slideshow
hu: Diavetítés

en: Type
hu: Típus

en: On
hu: Be

en: Edit
hu: Szerkesztés

en: Reset
hu: Alaphelyzet

en: Parent
hu: Szülő

en: Label
hu: Címke

en: ID
hu: Azonosító

en: CSV File
hu: CSV fájl

en: Off
hu: Ki

en: Filter
hu: Szűrő

en: Promoted to front page
hu: Címlapra helyezve

en: Delete Selected
hu: Kiválasztottak törlése

en: Content Type
hu: Tartalomtípus

en: Tabs
hu: Fülek

en: Paragraph
hu: Bekezdés

en: - Select -
hu: - Választás -

en: Target
hu: Cél

en: - All -
hu: – Mind –

en: Vocabulary Name
hu: Szótárnév
