Paragraphs Bundles Import (1.0.0) - en to id translation catalogue (11 entries)

en: Slideshow
id: Presentasi Slide

en: Type
id: Jenis

en: On
id: Pada

en: Parent
id: Induk

en: Import
id: Impor

en: Off
id: Matikan

en: Promoted to front page
id: Dipromosikan ke halaman depan

en: Content Type
id: Tipe Konten

en: Tabs
id: Tab

en: - Select -
id: - Pilih -

en: - All -
id: - Semua -
