Paragraphs Bundles Import (1.0.0) - en to is translation catalogue (16 entries)

en: Slideshow
is: Skyggnusýning

en: Type
is: Gerð

en: On
is: Virkjað

en: Edit
is: Breyta

en: Reset
is: Endursetja

en: Parent
is: Foreldri

en: Import
is: Flytja inn

en: Label
is: Merking

en: ID
is: Kenni

en: Off
is: Af

en: Filter
is: Sía

en: Promoted to front page
is: Kynna á forsíðu

en: Content Type
is: Efnisgerð

en: Tabs
is: Flipar

en: - Select -
is: - Velja -

en: - All -
is: - Allt -
