Paragraphs Bundles Import (1.0.0) - en to jv translation catalogue (10 entries)

en: Type
jv: Tipe

en: Edit
jv: Sunting

en: Reset
jv: Baléknā

en: Parent
jv: Induk

en: Import
jv: Ngimpor

en: Label
jv: Judul

en: Filter
jv: Saring

en: Promoted to front page
jv: Promosiknā nang kācā ngarep

en: - Select -
jv: - Pilih -

en: - All -
jv: - Kabeh -
