Paragraphs Bundles Import (1.0.0) - en to ka translation catalogue (10 entries)

en: Slideshow
ka: სლაიდი

en: Type
ka: ტიპი

en: On
ka: ჩართვა

en: Edit
ka: რედაქტირება

en: Parent
ka: მშობელი

en: Import
ka: იმპორტი

en: Label
ka: სათაური

en: Off
ka: გამორთვა

en: Filter
ka: ფილტრი

en: - All -
ka: - ყველა -
