Paragraphs Bundles Import (1.0.0) - en to kk translation catalogue (9 entries)

en: Slideshow
kk: Слайд-шоу

en: Type
kk: Тип

en: Edit
kk: Өңдеу

en: Reset
kk: Ысыру

en: Parent
kk: Ата-ана

en: Import
kk: Импорт

en: Label
kk: Атауы

en: Filter
kk: Фильтрле

en: Promoted to front page
kk: Басты параққа шығарылған
