Paragraphs Bundles Import (1.0.0) - en to km translation catalogue (10 entries)

en: Slideshow
km: បញ្ចាំង​ស្លាយ

en: Type
km: ប្រភេទ

en: Edit
km: កែសម្រួល

en: Reset
km: កំណត់​ឡើង​វិញ

en: Parent
km: មេ

en: Import
km: នាំចូល

en: Label
km: ស្លាក

en: Filter
km: តម្រង

en: Promoted to front page
km: ផ្សាយ​ទៅ​ទំព័រ​មុខ

en: - Select -
km: - ជ្រើស -
