Paragraphs Bundles Import (1.0.0) - en to kn translation catalogue (15 entries)

en: Slideshow
kn: ಜಾರುಫಲಕ ಪ್ರದರ್ಶನ

en: Type
kn: ಶೈಲಿ

en: On
kn: ಚಾಲಿತ

en: Edit
kn: ಸಂಸ್ಕರಿಸು

en: Reset
kn: ಪುನಃ ಹೊಂದಿಸು

en: Parent
kn: ಮೂಲ

en: Import
kn: ಆಮದು

en: Label
kn: ಗುರುತುಪಟ್ಟಿ

en: ID
kn: IDE ಗಳು

en: Off
kn: ಜಡ

en: Filter
kn: ಶೋಧಕ(Filter)

en: Tabs
kn: ಹಾಳೆಗಳು

en: Paragraph
kn: ಪ್ಯಾರಾಗ್ರಾಫ್

en: Target
kn: ಗುರಿ

en: Accordion
kn: ಅಕಾರ್ಡಿಯಾನ್
