Paragraphs Bundles Import (1.0.0) - en to ml translation catalogue (9 entries)

en: Slideshow
ml: സ്ലൈഡ്‌ഷോ

en: Type
ml: തരം

en: On
ml: ഓൺ

en: Edit
ml: തിരുത്തുക

en: Reset
ml: പുനഃക്രമീകരണം

en: Parent
ml: രക്ഷിതാവ്

en: Import
ml: ഇറക്കുമതി

en: Label
ml: അടയാളം

en: Filter
ml: ഫിൽറ്റർ
