Paragraphs Bundles Import (1.0.0) - en to mr translation catalogue (11 entries)

en: Slideshow
mr: चलचित्रे

en: Type
mr: प्रकार

en: On
mr: वर

en: Edit
mr: संपादन

en: Reset
mr: पुर्ववत

en: Import
mr: आयात

en: Label
mr: खूणचिठ्ठी

en: ID
mr: आय डी

en: Off
mr: बंद

en: Filter
mr: गाळणी

en: Content Type
mr: साहित्य प्रकार
