Paragraphs Bundles Import (1.0.0) - en to ne translation catalogue (12 entries)

en: Slideshow
ne: स्लाइडप्रदर्शन

en: Type
ne: प्रकार

en: On
ne: माथि

en: Edit
ne: सम्पादन गर्नुहोस्

en: Reset
ne: रिसेट गर्नुहोस्

en: Parent
ne: मूल

en: Import
ne: आयात गर्नुहोस्

en: Label
ne: लेबल

en: ID
ne: परिचय

en: Filter
ne: फिल्टर

en: Tabs
ne: ट्याबहरू

en: - Select -
ne: - चयन गर्नुहोस् -
