Paragraphs Bundles Import (1.0.0) - en to nn translation catalogue (10 entries)

en: On
nn: På

en: Edit
nn: Rediger

en: Reset
nn: Sett til standard

en: Parent
nn: Opp eit nivå

en: Import
nn: Importer

en: Label
nn: Etikett

en: Off
nn: Av

en: Filter
nn: Filtrer

en: Promoted to front page
nn: Flytta fram til framsida

en: - All -
nn: - Alle -
