Paragraphs Bundles Import (1.0.0) - en to pl translation catalogue (19 entries)

en: Slideshow
pl: Pokaz slajdów

en: Type
pl: Typ

en: On
pl: Włączony

en: Edit
pl: Edytuj

en: Reset
pl: Resetuj

en: Parent
pl: Nadrzędny

en: Import
pl: Importuj

en: Label
pl: Etykieta

en: Off
pl: Wyłączony

en: Filter
pl: Filtr

en: Promoted to front page
pl: Promowany na stronie głównej

en: Delete Selected
pl: Usuń zaznaczone

en: Content Type
pl: Rodzaj zawartości

en: Tabs
pl: Zakładki

en: Paragraph
pl: Akapit

en: - Select -
pl: - Wybierz -

en: Target
pl: Cel

en: - All -
pl: - Wszystko -

en: Paragraphs
pl: Akapity
