Paragraphs Bundles Import (1.0.0) - en to sq translation catalogue (7 entries)

en: Type
sq: Lloji

en: Edit
sq: Ndrysho

en: Reset
sq: Rifillo

en: Parent
sq: Prindi

en: Import
sq: Importo

en: Filter
sq: Filtri

en: Promoted to front page
sq: Vendosur tek faqja qendrore
