Paragraphs Bundles Import (1.0.0) - en to sr translation catalogue (9 entries)

en: Type
sr: Tип

en: Edit
sr: Измени

en: Parent
sr: Надређен

en: Import
sr: Увоз

en: Label
sr: Ознака

en: ID
sr: ИД

en: Filter
sr: Филтрирај

en: Promoted to front page
sr: Постави на насловну страну

en: Content Type
sr: Тип садржаја
