Paragraphs Bundles Import (1.0.0) - en to vi translation catalogue (17 entries)

en: Slideshow
vi: Trình chiếu ảnh

en: Type
vi: Kiểu

en: On
vi: Bật

en: Edit
vi: Sửa

en: Reset
vi: Thiết lập lại

en: Parent
vi: Cấp trên

en: Import
vi: Nhập vào

en: Label
vi: Nhãn

en: ID
vi: Mã

en: CSV File
vi: Tập tin CSV

en: Off
vi: Tắt

en: Filter
vi: Lọc

en: Promoted to front page
vi: Đưa lên trang chủ

en: Paragraph
vi: Đoạn

en: - Select -
vi: - Chọn -

en: Accordion
vi: Đàn xếp

en: - All -
vi: - Tất cả -
