Permissions by field (8.x-1.0-beta1) - en to am translation catalogue (7 entries)

en: Value
am: እሴት

en: Custom
am: ብጁ

en: Default value
am: ነባሪ እሴት

en: Link label to the referenced entity
am: መሰየሚያውን ከሚጣቀሰው አካል ጋር አገናኝ

en: Type of item to reference
am: ማጣቀስ የተፈለገው ዓይነት

en: Reference method
am: የማጣቀሻ ስልት

en: Entity reference selection plugin settings
am: የአካል ማጣቀሻ መምረጫ ተሰኪ ቅንብሮች
