Permissions by field (8.x-1.0-beta1) - en to da translation catalogue (13 entries)

en: Value
da: Værdi

en: Public
da: Offentlig

en: Priority
da: Prioritet

en: Custom
da: Tilpasset

en: Default value
da: Standardværdi

en: About
da: Om

en: Link label to the referenced entity
da: Link label til den refererede entity

en: Type of item to reference
da: Typen af element der skal refereres til

en: Reference method
da: Referencemetode

en: No placeholder
da: Ingen placeholder

en: Target UUID
da: Mål-UUID

en: Entity reference selection plugin settings
da: Indstillinger for entity-reference-valg-plugin

en: Textfield size: @size
da: Størrelse på tekstfelt: @size
