Permissions by field (8.x-1.0-beta1) - en to mr translation catalogue (6 entries)

en: Value
mr: किंमत

en: Public
mr: सार्वजनिक

en: Priority
mr: अग्रक्रम

en: Default value
mr: मुलभूत मूल्य

en: Type of item to reference
mr: संदर्भास द्यावयाच्या आयटमचा प्रकार

en: Reference method
mr: संदर्भाची पद्धत
