Permissions by field (8.x-1.0-beta1) - en to sk translation catalogue (11 entries)

en: Value
sk: Hodnota

en: Public
sk: Verejné

en: Priority
sk: Priorita

en: Custom
sk: Vlastná

en: Default value
sk: Predvolená hodnota

en: About
sk: Informácie o

en: Type of item to reference
sk: Typ položky, na ktorú sa má referencia vzťahovať

en: Placeholder: @placeholder
sk: Zástupný reťazec: @placeholder

en: No placeholder
sk: Bez zástupného reťazca

en: Target UUID
sk: Cieľové UUID

en: Textfield size: @size
sk: Veľkosť textového poľa: @size
