Permissions by field (8.x-1.0-beta1) - en to sv translation catalogue (15 entries)

en: Value
sv: Värde

en: Public
sv: Offentlig

en: Priority
sv: Prioritet

en: Custom
sv: Anpassad

en: Default value
sv: Förvalt värde

en: About
sv: Om

en: Link label to the referenced entity
sv: Länketikett till det refererade objektet

en: Type of item to reference
sv: Typ av objekt att referera

en: Reference method
sv: Metod för referens

en: Placeholder: @placeholder
sv: Platshållare: @placeholder

en: No placeholder
sv: Ingen platshållare

en: Autocomplete matching: @match_operator
sv: Automatisk komplettering överensstämmer: @match_operator

en: Target UUID
sv: UUID för mål

en: Entity reference selection plugin settings
sv: Inställningar för insticksprogram åt objektsreferens

en: Textfield size: @size
sv: Storlek på textfält: @size
