Permissions by field (8.x-1.0) - en to gu translation catalogue (6 entries)

en: Value
gu: મુલ્ય

en: Public
gu: જાહેર

en: Priority
gu: અગ્રતા

en: Default value
gu: મૂળભૂત કિંમત

en: About
gu: વિશે

en: Reference method
gu: સંદર્ભ પદ્ધતિ
