Permissions by field (8.x-1.0) - en to sr translation catalogue (7 entries)

en: Value
sr: Вредност

en: Public
sr: Јавно

en: Default value
sr: Подразумевана вредност

en: Link label to the referenced entity
sr: Повежи ознаку са референцираним ентитетом

en: Type of item to reference
sr: Тип ставке за референцирање

en: Reference method
sr: Метод референцирања

en: Entity reference selection plugin settings
sr: Подешавање избора додатка за референцу на ентитет
