Permissions by field (8.x-1.0) - en to ta translation catalogue (8 entries)

en: Value
ta: மதிப்பு

en: Public
ta: வெளிப்படை

en: Priority
ta: முன்னுரிமை

en: Custom
ta: விருப்பத்தெரிவு

en: Default value
ta: இயல்பான மதிப்பு

en: About
ta: பற்றி

en: Reference method
ta: குறிப்பு முறை

en: No placeholder
ta: கொள்ளிடம் இல்லை
