Permissions by field (8.x-1.1) - en to eu translation catalogue (6 entries)

en: Value
eu: Balioa

en: Public
eu: Publikoa

en: Priority
eu: Lehentasuna

en: Custom
eu: Pertsonalizatua

en: Default value
eu: Balio lehenetsia

en: About
eu: (r)i buruz
