Permissions by field (8.x-1.1) - en to sl translation catalogue (5 entries)

en: Value
sl: Vrednost

en: Priority
sl: Prioriteta

en: Custom
sl: Prilagojeno

en: Default value
sl: Privzeta vrednost

en: About
sl: O modulu
