Permissions by field (8.x-1.2) - en to gl translation catalogue (9 entries)

en: Value
gl: Valor

en: Public
gl: Público

en: Access control
gl: Control de acceso

en: Priority
gl: Prioridade

en: Default value
gl: Valor predefinido

en: About
gl: Información

en: Type of item to reference
gl: Tipo de artigo a referenciar

en: Reference method
gl: Método de referencia

en: Entity reference selection plugin settings
gl: Configuración do plugin de escolla de referencia de entidade
