Permissions by field (8.x-1.2) - en to nl translation catalogue (17 entries)

en: Value
nl: Waarde

en: Public
nl: Publiek

en: Access control
nl: Toegangscontrole

en: Priority
nl: Prioriteit

en: Default value
nl: Standaardwaarde

en: Synchronization
nl: Synchronisatie

en: About
nl: Over

en: Public access
nl: Publieke toegang

en: Link label to the referenced entity
nl: Label linkt naar gerefereerde entiteit

en: Type of item to reference
nl: Itemtype om naar te verwijzen

en: Reference method
nl: Referentie-methode

en: Placeholder: @placeholder
nl: Plaatshouder: @placeholder

en: No placeholder
nl: Geen plaatshouder

en: Autocomplete matching: @match_operator
nl: Automatisch aanvullen-overeenkomst: @match_operator

en: Target UUID
nl: Doel-UUID

en: Entity reference selection plugin settings
nl: Plugin-instellingen voor entiteitsreferentieselectie

en: Textfield size: @size
nl: Tekstveldgrootte: @size
