Permissions by field (8.x-1.3) - en to lt translation catalogue (11 entries)

en: Value
lt: Reikšmė

en: Public
lt: Vieša

en: Access control
lt: Prieigos kontrolė

en: Priority
lt: Prioritetas

en: Default value
lt: Numatytoji reikšmė

en: About
lt: Apie

en: Type of item to reference
lt: Nuorodos elemento tipas

en: Reference method
lt: Referencinis metodas

en: Placeholder: @placeholder
lt: Vietaženklis: @placeholder

en: No placeholder
lt: Vietaženklio nėra

en: Autocomplete matching: @match_operator
lt: Automatiškai pasibaigiantis atitikimas: @match_operator
