Permissions by field (8.x-1.1) - en to ne translation catalogue (5 entries)

en: Value
ne: मान

en: Public
ne: सार्वजनिक

en: Custom
ne: अनुकूल

en: Default value
ne: पूर्वनिर्धारित मान

en: About
ne: बारेमा
